Jak probíhá nábor

Zaujali jsme Vás

Zaujala Vás některá z aktuálně volných pozic? Pošlete nám Váš životopis přímo přes odpovědní formulář u dané pozice.

Máte chuť pracovat v GG, ale zatím nevíte, jaká pozice by Vám nejvíce seděla či jste nenašli nic přímo pro Vás? Nevadí! Dejte nám o sobě vědět přes obecný kontaktní formulář.

 

 

 

První kontakt

Po obdržení Vaší zprávy se Vám ozveme nejpozději do 14 dnů – to je naše zásada. V praxi se však ozýváme běžně již po pár dnech a to nejčastěji telefonicky.

Po telefonu s Vámi rozebereme Vaši i naši představu o práci u nás na dané pozici a pokud se shodneme, pozveme Vás na osobní setkání – pohovor.

 

 

 

Pohovor

Pohovor u nás znamená osobní setkání s jednou z našich milých personalistek, která Vám představí společnost, firemní kulturu, benefity a samozřejmě i pozici samotnou.

Pokud se hlásíte na operátorskou pozici, čeká Vás jednoduchý test zručnosti a také toho, jestli se nebojíte pracovat s počítačem.

V případě, že se hlásíte na jakoukoliv jinou pozici, čeká Vás velmi pravděpodobně setkání i s Vaším potenciálním nadřízeným, se kterým budete probírat znalosti a dovednosti specifické pro Vámi vybranou pozici.

 

 

 

Vyhodnocení výběrového řízení

Pokud po vzájemném „oťukání“ na pohovoru zjistíme, že by to mohlo fungovat, nabídneme Vám místo v našem týmu.

V případě pozice operátora se dozvíte výsledek osobně přímo na pohovoru, v případě ostatních pozic Vám výsledek výběrového řízení zavoláme v nejkratším možném termínu.

 

 

 

Před nástupem

Po přijetí naší pracovní nabídky a domluvě na nástupním termínu nás všechny čeká trocha „papírování“, abychom pro Vás mohli přichystat pracovní smlouvu.

Budeme potřebovat Vaše osobní údaje a také Vám domluvíme vstupní lékařskou prohlídku u našeho firemního doktora.

 

 

 

Nástup

Dostali jste se až sem? Gratulujeme a vítáme Vás v týmu GG!

Pokud nastupujete na pozici operátora, čeká Vás týden v našem školícím středisku, kde Vás naši trenéři teoreticky i prakticky připraví na práci v našem závodě. Poté Vás přidělíme na jeden z našich výrobních úseků podle toho, co Vám bude nejvíce sedět.

V případě ostatních pozic se na Vás těšíme první den na „onboardingu“, našem půldenním školení a uvítaní ve firmě v jednom, po kterém Vás předáme do péče Vašich nových šéfů a kolegů.

Chcete do GG?

Stačí na sebe nechat kontakt a my se Vám ozveme. Máte zájem o konkrétní pozici? Napište nám to do zprávy.